Programmering

Dansronde Vrijdagmiddag 19-7-19      13.00 – 16.00 uur

Grote Brink
Podium
RTV Drenthe Podium Kleine Brink
Podium
13.00 – 13.20 uur Polen   13.00 – 13.20 uur India
  13.20 – 13.40 uur
Oekraïne
13.25 – 13.45 uur Servië
13.40 – 14.00 uur Nederland   13.50 – 14.10 uur Mexico
  14.00 – 14.20 uur
Workshop Polen
14.15 – 14.35 uur Belarus
14.20 – 14.40 uur India   14.40 – 15.00 uur Servië
  14.40 – 15.00 uur Kostuumshow Nederland 15.05 – 15.25 uur Polen
15.00 – 15.20 uur Mexico   15.30 – 16.00 uur Belarus
  15.20 – 15.40 uur
Oekraïne
 
15.40 – 16.00 uur Nederland    


Dansronde Vrijdagavond 19-7-19      19.30 – 23.00 uur

Grote Brink
Podium
RTV Drenthe
Podium
Kleine Brink
Podium
19.30 – 19.50 uur Belarus   19.30 – 19.50 uur Nederland
  19.50 – 20.05 uur
Oekraïne
19.55 – 20.15 uur Servië
20.05 – 20.25 uur Polen   20.20 – 20.40 uur Haj La Joc
  20.25 – 20.45 uur
Kostuumshow

Nederland
20.45 – 21.05 uur Mexico
20.45 – 20.55 uur India   21.05 – 21.20 uur
Pauze
  20.55 – 21.15 uur
Workshop Belarus
21.20 – 21.45 uur
Polen
21.15 – 21.35 uur Mexico   21.50 – 22.10 uur
India
  21.35 – 21.15 uur
Oekraïne
22.15 – 22.35 uur
Belarus
21.55 – 22.15 uur
Servië
   
  22.15 – 22.35 uur
Oekraïne
 

Dansronde Zaterdagmiddag 20-7-19      13.00 – 17.00 uur

Grote Brink
Podium
RTV Drenthe Podium Kleine Brink
Podium
13.00 – 13.15 uur
Oekraïne
13.00 – 13.20 uur Mexico
13.15 – 13.35 uur Servië 13.25 – 13.45 uur Nederland
13.35 – 13.55 uur
Tresor dance centre
13.50 – 14.10 uur Polen
13.55 – 14.15 uur Belarus 14.15 – 14.35 uur India
14.15 – 14.35 uur
Workshop Mexico
14.40 – 15.00 uur Ziplamak
14.35 – 14.55 uur
Nederland
  15.05 – 15.25 uur
Oekraïne
14.55 – 15.15 uur Vasara 15.30 – 15.50 uur
Servië
15.15 – 15.35 uur
India
  15.55 – 16.15 uur
Belarus
  15.35 – 15.55 uur
Tresor dance
centre
16.20 – 16.40 uur
Ziplamak
15.55 – 16.15 uur
Mexico
  16.45 – 17.00 uur
Oekraïne
  16.15 – 16.35 uur Vasara  
16.35 – 17.00 uur
Polen
   


Dansronde Zaterdagavond 20-7-19      19.30 – 23.00 uur

Grote Brink
Podium
RTV Drenthe Podium Kleine Brink
Podium
19.30 – 19.50 uur
India
  19.30 – 19.50 uur
Servië
  19.50 – 20.10 uur
Vasara
19.55 – 20.15 uur
Belarus
20.10 – 20.30 uur
Ziplamak
  20.20 – 20.40 uur Mexico
  20.30 – 20.50 uur
Oekraïne
20.45 – 21.05 uur
Nederland
20.50 – 21.10 uur
India
  21.10 – 21.30 uur
Polen
  21.10 – 21.30 uur
Workshop Servië
21.35 – 21.55 uur
Ziplamak
21.30 – 21.50 uur
Belarus
  22.00 – 22.20 uur
Nederland
  21.50 – 22.10 uur
Oekraïne
22.25 – 22.50 uur
Servië
22.10 – 22.30 uur
Polen
   
22.30 – 22.50 uur
Mexico
   

Dansronde Zondagmiddag 21-7-19      13.00 – 17.00 uur

Grote Brink
Podium
RTV Drenthe Podium Kleine Brink
Podium
13.00 – 13.20 uur
Oekraïne
13.00 – 13.20 uur
Belarus
13.20 – 13.50 uur India 13.25 – 13.45 uur
Ziplamak
13.50 – 14.10 uur
COA Goes SIVO
13.50 – 14.10 uur
Servië
14.10 – 14.30 uur Mexico 14.10 – 14.20 uur
Pauze
14.30 – 14.50 uur
Oekraïne
14.20 – 14.40 uur
Nederland
14.50 – 15.10 uur Belarus   14.45 – 15.05 uur
Polen
15.10 – 15.30 uur
Workshop India
15.05 – 15.15 uur
Pauze
15.30 – 15.50 uur
Ziplamak
  15.15 – 15.35 uur
Nederland
  15.50 – 16.10 uur
Musica Maluku
15.35 – 15.55 uur
Polen
16.10 – 16.30 uur
Oekraïne
  16.00– 16.25 uur
Mexico
  16.30 – 16.40 uur
Musica Maluku
16.30 – 16.50 uur
India
16.40 – 17.00 uur
Servië
   
  17.00 – 17.15 uur
Musica Maluku